O nas

Medyk Stomatologia już od ponad 20 lat troszczy się zdrowie Państwa zębów.

Naszą misją jest zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz najwyższej jakości usług stomatologicznych. W nowoczesnych wnętrzach naszej kliniki, wykwalifikowana kadra sprawia, że spotkanie ze stomatologiem staje się pozytywnym doświadczeniem.

W Medyk Stomatologia uzyskasz to, co najlepsze.

Dbamy o kameralną, miłą i dyskretną atmosferę, oferujemy indywidualne podejście oraz szeroki zakres usług. Z zaangażowaniem podchodzimy do każdego pacjenta, dokładając starań, by zapewnić im komfort, na który w pełni zasługują. Każda diagnoza poparta jest konsultacją specjalistów. Tworzymy zgrany zespół, którego celem jest niesienie fachowej i szybkiej pomocy.

Wszystkim pacjentom przedstawiamy indywidualny plan leczenia wraz z przewidywanymi kosztami, zapewniając dostęp do pełnego zakresu informacji już podczas pierwszej wizyty.

Jakość wykorzystywanych materiałów jest dla nas bardzo ważną kwestią, podobnie jak najnowsze metody leczenia.

Zespół Medyk Stomatologia nieustannie się rozwija i doskonali swoje umiejętności. Bierzemy udział w wielu szkoleniach, kursach i istotnych wydarzeniach z branży stomatologicznej. Tworzymy zespół wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem i umiejętnościami na światowym poziomie. Posiadamy szeroki krąg zadowolonych pacjentów, którzy polecają nasze usługi swoim bliskim, dzięki temu panuje tu rodzinna i przyjazna atmosfera.

Świetny uśmiech to bezcenny atut, świadczy o Tobie i nigdy się nie starzeje. Stanowi centralny punkt Twojej twarzy i ma znaczenie zarówno funkcjonalne, jak i estetyczne. Dlatego tak ważne jest, aby o niego dbać i utrzymywać go przez długie lata.

Medyk Stomatologia spełnia Wasze marzenia o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Wizyty refundowane są przez Narodowy Fundusz Zdrowia oraz prywatnie.