Ortodoncja

Ortodoncja to dziedzina stomatologii zajmująca się leczeniem i zapobieganiem skutkom wrodzonych i nabytych wad zębowo-szczękowo-twarzowych.

W Medyk Stomatologia naszą misją jest zapewnienie wysokiej jakości opieki ortodontycznej wszystkim naszym Pacjentom poprzez zindywidualizowane opcje leczenia, dobrą komunikację podczas całego procesu leczenia i skupienie się nie tylko na estetyce twarzy leczenia ortodontycznego, ale także na prawidłowym funkcjonowaniu i zdrowiu Twoich zębów, mięśni i stawów.

„Hollywood Smile” to bardzo pożądany widok w dzisiejszych czasach. Zarówno kobiety, jak i mężczyźni gonią za nowym ideałem. Noszenie stałego aparatu ortodontycznego na zębach obecnie nikogo już nie dziwi, a niektórym wręcz się to podoba. Dlaczego więc nie skorzystać z dostępnych metod ortodontycznych i zapewnić sobie wspaniałe uzębienie, a także piękny i zdrowy uśmiech.

Opieka wysokiej jakości wymaga czasu, starannego planowania i dobrej komunikacji między Pacjentami, rodzicami Pacjentów małoletnich, a naszym zespołem. Każdy etap procesu leczenia i postępy Pacjenta są omawiane, aby wszyscy byli dobrze poinformowani, a oczekiwania zostały uzgodnione przed założeniem aparatu. Zachęcamy Pacjentów do pytań i informacji zwrotnych na każdym etapie procesu leczenia. W Medyk Stomatologia wysokiej jakości leczenie ortodontyczne wraz z rutynową opieką dentystyczną pomoże zapewnić prawidłowe funkcjonowanie zębów i ich prawidłowe ustawienie przez całe życie.

Będziemy również regularnie informować Ciebie i Twojego dentystę ogólnego na temat Twojej higieny jamy ustnej i zdrowia. W Medyk Stomatologia wysokiej jakości leczenie ortodontyczne wraz z rutynową opieką dentystyczną pomoże zapewnić prawidłowe funkcjonowanie zębów i ich prawidłowe ustawienie przez całe życie.

W ofercie:

  • Aparaty ruchome
  • Aparaty do poszerzania szczęki
  • Aparaty dystalizujące
  • Aparaty stałe cienkołukowe
  • Aparaty stałe grubołukowe
  • Aparaty nakładkowe INVISALIGN
  • Retencja
  • Aparat Herbsta

Koszt aparatów ortodontycznych jest niższy niż myślisz. Mamy plany płatności dostosowane do każdego budżetu, w tym niskie wpłaty i opcje wydłużonych terminów.

W Medyk Stomatologia ciężko pracujemy, aby koszt aparatu ortodontycznego był dla Pacjenta przystępny i aby mógł mieć najlepszą dostępną opiekę ortodontyczną

Rzeszów, al. Rejtana 53
tel. 509 891 243
tel. 519 735 114